Påmeldte lag

LagKlasseEtappeDeltakerKlubb
Julie og venene hennarJunior jenterTelemark/RandoneeJulie HolstadLørenskog SK
Fast and gloriousSenior jenterTelemark/RandoneeSara Kolltveit BirkelandVik
Team Osland 1Senior mennTelemark/RandoneeJaran Wathne Bøyum
Difi-3 RausSuperveteran mennTelemark/RandoneeStein Magne Os
StatsfykaraneSenior jenterTelemark/RandoneeInga Henjum Halsnes
Gutar 2009Junior gutarTelemark/RandoneeViljar Nesse TakleSyril
Team Osland 2Senior mennTelemark/RandoneeØystein Uglum Henjum
70-72-69-73 aorSuperveteran mennTelemark/RandoneeBjørn Birger Bremer
SupergutaneJunior gutarTelemark/RandoneeAnders Brennset GjerlandSyril
@Trudvangfolk FysiskAktivLæringSenior jenterTelemark/RandoneeRonja VangsnesTrudvang
Difi-4 ID-portenSenior jenterTelemark/RandoneeJustyna Mucha
Hetle-Felde-Paulen kidsJunior gutarTelemark/RandoneeErlend HetleBreimsbygda
Kvinnene og SB marinesSuperveteran mennTelemark/RandoneeHallgeir SkartunStaksengen Bruk
HSHSenior mennTelemark/RandoneeVegard Nes
MatvrakiSenior jenterTelemark/RandoneeKatarina Haukås
Sp - Nær folk i heile Sogndal kommuneVeteran mennTelemark/RandoneeTore FetenNye Sogndal Sp
@Trudvangfolk AktivFysiskLæringSenior jenterTelemark/RandoneeMari GunhildrudTrudvang
KraftKaradnSenior mennTelemark/RandoneeRobin Kalvatn Øvretun
TastaturlagetSuperveteran mennTelemark/RandoneeCarlo AallSYRIL
Går for topp 40Senior mennTelemark/RandoneeEspen Røysum
KorpskamerataneJunior jenterTelemark/RandoneeAnna Felde HasundSyril
Pytte Plank & PianoSuperveteran mennTelemark/RandoneeSteinar Røysum
@Trudvangfolk AktivLæringFysiskSenior jenterTelemark/RandoneeMarte KvibergTrudvang
Difi-5 ArbeidsgiverportalenSenior jenterTelemark/RandoneeKine Dale Strøm
Difi-6 Kontakt og ReservasjonsregistretSenior mennTelemark/RandoneeKnut Kjærvik
Vero-VinitasSenior mennTelemark/RandoneeLiviu Holt.VBIL
På lag med småkrypaSenior mennTelemark/RandoneeEyvind Øgar
Sie-ekspressenJunior gutarTelemark/RandoneeLars Arne Sie
Om FrækalandSuperveteran jenterTelemark/RandoneeKjellaug SlindeSyril
Lunken pilsSuperveteran mennTelemark/RandoneeØyvin Myrmel
Difi-7 eInnsynSenior mennTelemark/RandoneeKnut Kjærvik
Team OslandSenior mennTelemark/RandoneeAndreas BergeTeam Osland
Team RøysethSenior jenterTelemark/RandoneeKrisitine Linde Røyseth
Team GangeskarSenior jenterTelemark/RandoneeRenate Nes Gangeskar
LustrafjåsednSenior jenterTelemark/RandoneeGøril UrdahlLuster IL
Ikkje lette å stoppaSuperveteran mennTelemark/RandoneeArne Monrad JohnsenFykil
Difi-8 eFormidlingVeteran mennTelemark/RandoneeArvid Bro Thuestad
Difi-1 ModigSuperveteran mennTelemark/RandoneeIvar Henjum
I siste litenSuperveteran mennTelemark/RandoneeOdd-Sverre Johansen
Hålandsfeltet spårtskløbbSenior mennTelemark/RandoneeSigurd Sørensen
Best på bankettSenior jenterTelemark/RandoneeMarit Rolvsjord
Johannes og egVeteran mennTelemark/RandoneeSteinar Henjum
1gongiåretSuperveteran mennTelemark/RandoneeArnfinn Ulleland
Vegil gangstersSuperveteran mennTelemark/RandoneeNils Magne SlindeVegil
Difi-9 MaskinportenVeteran mennTelemark/RandoneeJohn Eivind Presterud
Difi-2 Digital postkasse til innbyggerVeteran mennTelemark/RandoneeEspen Kørra
syrstrand gartneriSuperveteran mennTelemark/RandoneePer Haugesyril
JaujauhestogsauSenior jenterTelemark/Randonee Ingvild Sofie Ødven
G-2007Junior gutarTelemark/RandoneeJørgen NjøsSyril
  LangrennArnfinn Ulleland
  LangrennIngunn Broch HaugeSyril
  LangrennMargit Steinsland
  LangrennSara Kolltveit BirkelandVik
  LangrennTomas Hagen Moene
  LangrennStian Øye
  LangrennGrete Hamre
  LangrennEirik Njøs MardalSyril
  LangrennTiril Kristine NilsenLørenskog SK
  LangrennJakob FeldeBreimsbygda
  LangrennPer Olav Henjum
  LangrennIsak Borlaug HaugeSyril
  LangrennSiri Therese NummedalTrudvang
  LangrennMartin N Michelsen
  LangrennJon HenjumSyril
  LangrennRolf Martin BreisnesStaksengen Bruk
  LangrennIvar Løvik
  LangrennJohanna Mo
  LangrennSvein Jarle SlindeNye Sogndal Sp
  LangrennSigrun BrosvikTrudvang
  LangrennHenrik Farstad Skagen
  LangrennEivind BrendehaugSYRIL
  LangrennEspen Røysum
  LangrennEldbjørg Njøs
  LangrennCamilla Selch
  LangrennTobias Gjerde WilsonSyril
  LangrennMarte KvibergTrudvang
  LangrennBrage YndesdalSmørås
  LangrennKnut Kjærvik
  LangrennAudun DragesetVBIL
  LangrennAre Kvistad
  LangrennHåvard Sie
  LangrennSigrun OrrestadSyril
  LangrennHåvard Tørresen
  LangrennKjetil RørtveitTeam Osland
  LangrennKrisitine Linde Røyseth
  LangrennJohnny Gangeskar
  LangrennCathrin FuråsLuster IL
  LangrennGro SelåsFykil
  LangrennSture Førre
  LangrennIvar Henjum
  LangrennSusanne Svardal
  LangrennOle Eide
  LangrennAnja Blakar
  LangrennJohannes Bakken
  LangrennNils Magne SlindeVegil
  LangrennJohn Eivind Presterud
  LangrennClaus Guttesen
  LangrennErlend Valvik MenesSyril
  SpringingNils Magne SlindeVegil
  SpringingElianne Eggum
  SpringingClaus Guttesen
  SpringingEndre Njøs VerloSyril
  SpringingLine SelsingLørenskog SK
  SpringingOline KleivenSyril
  SpringingRobin Wathne Nedrehagen
  SpringingLivar Bergheim
  SpringingSiv Kvåle Sanden
  SpringingHeine Njøs VerloSyril
  SpringingAnders PaulenBreimsbygda
  SpringingBjarne Sjøthun
  SpringingChristoffer AmundsenSyril
  SpringingEyvind Tveita
  SpringingNils HenjumSyril
  SpringingSondre SetromTrudvang
  SpringingHenrik Farstad Skagen
  SpringingMona JohnsenTrudvang
  SpringingSiv Laila EriksenStaksengen Bruk
  SpringingEirik Haukøy
  SpringingRenate Øye Pollen
  SpringingSindre RamungNye Sogndal Sp
  SpringingHåkon YriSyril
  SpringingHeidi AabergTrudvang
  SpringingHalvor Dannevig
  SpringingOle Morten Søderholm
  SpringingGunstein Pytte
  SpringingBirte Andersen
  SpringingØystein SvardalBaune
  SpringingJørn-Are Flaten
  SpringingAudun DragesetVBIL
  SpringingTrude Risnes
  SpringingOddvar Sie
  SpringingAnne Liv RøysumSyril
  SpringingHåvard Tørresen
  SpringingMarte SøreideTeam Osland
  SpringingMargit Røyseth Seime
  SpringingEirin Nes Gangeskar
  SpringingAnne VerloLuster IL
  SpringingBente OlsmoSyril
  SpringingSindre Ifrao hemsedal
  SpringingJørn Stenehjem
  SpringingJohannes Molland
  SpringingKristin Linderud
  SpringingPetter Vaag
  SpringingÅse Støfring
  SpringingGrete Evensen
  SpringingIngunn Broch HaugeSyril
  SpringingAnna Bjelland
  SyklingStein Bjarte Een
  SyklingGunnar HamreSyril
  SyklingAnette Bjune Granli
  SyklingFinn SundbyVegil
  SyklingElianne Eggum
  SyklingJørn Stenehjem
  SyklingErlend Ølnes Hamre
  SyklingSolveig Lie StøverudLørenskog CK
  SyklingOline KleivenSyril
  SyklingThor Arne Husum
  SyklingErlend Husabø
  SyklingEinar Nesse Johnsen
  SyklingBjørnar Aaland EggumSyril
  SyklingRolf Almås
  SyklingOda H PedersenTrudvang
  SyklingJohan Felde HasundSyril
  SyklingVilde Hagen Myrmel
  SyklingJohan GjerløwSyril
  SyklingThor Kristian Sortevik
  SyklingEndre Stedje
  SyklingBjarte RamstadTrudvang
  SyklingAnita SolvangStaksengen Bruk
  SyklingSondre Austreim
  SyklingAnnette Skorlid
  SyklingArnstein MenesNye Sogndal Sp
  SyklingTirild Ramstad OsSyril
  SyklingPer FarsundTrudvang
  SyklingCarlo Aall
  SyklingOle Morten Søderholm
  SyklingBrede Bøe Pytte
  SyklingAud Inger Sviggum
  SyklingHelge Gjerde EggumSyril
  SyklingJørn-Are Flaten
  SyklingTony KvalheimVBIL
  SyklingMaria Knagenhjelm
  SyklingErlend Sie
  SyklingMarit Henjum HalsnesSyril
  SyklingHallvard Bjørndalsbakke
  SyklingMarte HatlevikTeam Osland
  SyklingMarte Linde Røyseth
  SyklingIrmelin Nes Gangeskar
  SyklingNina Karin LerumLuster IL
  SyklingKnut GrindeFykil
  SyklingHelge Solbakken
  SyklingRagnar Brevik
  SyklingPetter Andreas Strøm
  SyklingLars Magnar Røneid
  SyklingJimmy Stølen
  SyklingLinn Katrin Bakke